Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nuk u lejohen takimet jashtë studios, konkurentët e Përputhen +40 thyejnë rregullat, fshehtazi në lokale duke u puthur (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në redaksinë e Newsbomb.al kanë mbërritur disa foto nga ndjekësit tanë, ku shihen disa prek konkurentëve të emisionit Përputhen +40 të cilët takohen fshehurazi jashtë studios.

Pamjet janë filmuar të enjten në darkë te ambienti “Select Hill”. Në foton e mëposhtme janë Ilir dhe Linda, një nga çigte që po konsolidohen së fundmi, pas dhe një takimi të bukur e romantik që patën këtë javë.

iliri

Ndërkohë në foton që shihni më poshtë është Çimi duke u puthur me një grua, për të cilën burimet tona thanë se ishte Stela, një konkurente tjetër e Përputhen.  

cimi

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img