Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Nuk u kthye më në shtëpi, zhduket 16-vjeçari në Tiranë, e ëma kërkon ndihmë në Polici

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 16-vjeçar rezulton i zhdukur në Tiranë.

Uniformat blu bëjnë me dije se ka qenë e ëma e të miturit shtetësja, R.V, 44 vjeç, ajo e cila denoncoi pranë ambienteve të Komisariatit zhdukjen e tij.

albsig

16-vjeçari është larguar nga banesa që prej ditës së djeshme dhe nuk është kthyer më në banesë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 28.06.2022, shtetasja R. V., 44 vjeçe, ka kallëzuar se prej disa ditësh, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i saj, shtetasi A. V., 16 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img