Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

‘Nuk të kanë thënë që jam egërsirë?’, me kapuç e pistoletë, modelja shqiptare bëhet gati për ‘luftë’ (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kejvina Kthjella ka pozuar së fundmi me një stil shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim në rrjete sociale.

Ish-velina ka zgjedhur një palë rroba të zeza, dhe me një pistoletë e kapuç në kokë, duket fiks si një “Gansta girl”.

k1.jpg

Kanatierja e hapur dhe e çarë në anë, i nxjerr në pah gjoksin shpërthyer dhe belin e hollë. Mes maskës, sytë e shkruar e bëjnë atë të duket edhe më sensuale.

k2.jpg

Modelja bukuroshe prej kohësh ka nisur disa projekte dhe shpeshherë ka ndarë me ndjekësit në Instagram pamje nga sesioni fotografik.

Në foto e fundit që ka publikuar, Kejvina shkruan: Nuk të kanë thënë për mua që jam një egërsirë?

k3.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img