Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Nuk shkon te berberi derisa të liberalizohen vizat, deputeti Labinot Tahiri u kthehet ndjekësve: Shihni leshin tuaj, unë…(VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti, Labiont Tahiri, vazhdon të mbajë mjekrën pa hequr dhe flokët pa prerë në shenjë proteste që Kosova nuk po merr liberalizimin e vizave.

Në një fjalim në profilin e tij, ndjekësit e kanë kritikuar për pamjen, ndërsa Labinoti nuk ka hezituar tu kthejë përgjigje.

Ai ka krahasuar veten e tij më Ibrahim Rugovën e Ismail Qemalin, teksa shprehet se edhe Rugova e mbajti shallin, por pavarësinë nuk e pa kurrë dhe atë po e gëzojnë sot kosovarët.

“Ju qe po iu del punë me mjekrën time, majeni leshin tuaj e kujdesuni për veten tuaj, për mu ska problem. Edhe Ibrahim Rugova e ka majt shallin tan jetën po kurrë nuk e ka pa pavarësinë e Kosovës, që ne po e shijojmë”, ka thënë deputeti.

“Po iu njoftoj me mjekrën time. Do po më thojnë ndreqe anej knej. Tybe ne pas ndreq as Ismail Qemali e as Isa Boletini se tybe skanë pas zhileta “, është shpreur Labinot Tahiri, duke theksuar se këtë e bën në shenjë proteste për qytetarët, pasi ai vetë përfiton vizë pa problem.

Kujtojmë se Labinot Tahiri u shkëput nga muzika pak kohë më parë dhe është angazhuar në politikë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img