Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

Nuk shkoi në ditëlindjen e nipit, Robert Berisha zbulon arsyen

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë djali i Tunës dhe Patris Berishës, Tiani festoi 2 vjetorin e lindjes në një super festë, të organizuar nga prindërit.

Mieëpo, ashtu si edhe vitin e kaluar Robert Berisha dhe Nora Istrefi nuk morën pjesë në festë.

I ftuar në emisionin “Lojën e Javës”, Roberti u pyet për arsyen e mungesës në ditëlindjen e nipit. Këngëtari tha se nuk arriti të shkonte për shkak të disa angazhimeve në Ulqin.

“Më 2 maj Tiani festoi ditëlindjen.  Jo nuk isha në festë pasi isha në Ulqin. Në datën 3 kisha për të marrë pjesë në një festival në Ulqin që organizohet videoklipi më i mirë dhe më kanë dhënë një çmim. Por gjysmë orë para se të fillonte organizimi u nisa për në Prishtinë për shkak se u bë babai operacioni dhe vendosi aparat në zemër. Çdo gjë shkoi mirë,”-tha ai.

Më shumë