Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Nuk pranuan t’i bënin kontroll menjëherë, shqiptari në Greqi sulmon mjekët dhe infermierët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka shkaktuar kaos në një spital e Agios Nikolaos në Kretë, pasi ka sulmuar mjekët dhe infermierët.

Mediat e huaja bëjnë me dije se shqiptari ka sulmuar dy mjekë, dy infermiere dhe një punonjës administrativ.

Gjithçka ndodhi kur burri kërkoi një ekzaminim të menjëhershëm dhe mjeku i tha se duhej të caktonte një takim pasi nuk kishte arsye për ekzaminim të menjëhershëm. Shqiptari i mërzitur nga kjo sulmoi mjekun.

Më pas ai ka tentuar të largohet, por është lajmëruar policia, e cila e ka lokalizuar dhe e ka sjellë në komisariat.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img