Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Nuk përmbahet Spiropali, ‘sulmon’ sërish Metën: Baba Xhike që hedh bomba mbi çdo llaxore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali, i është drejtuar sërish presidentit Ilir Meta, përmes një postimi në Tëitter.

‘Poshtë Soreca, Borchardt, Palmer, Juncker, Glover, Mogherini, Lajcak, Hahn, Moavero e kush të jetë me ta, mbi ta, pas tyre megjithë Soros e sorrollop, i tërë soji i armiqve të shqiptarit Baba Xhike, me dy krena e me qafore, që hedh bomba mbi çdo llaxore dhe mahnit çdo fallxhore” shkruan Spiropali.

Disa orë më parë Ministrja ju drejtua me një status tjetër presidentit ku i drejtohej me ‘Baba Xhike’ dhe e akuzonte se donte ‘të vriste’ reformën në drejtësi.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img