Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Nuk përmbahet Petrit Vasili: Kolegji vendos edhe për tredhjen e qenve të rrugës po ia kërkoi Babloku

spot_img

Lajme të ngjashëm

8c29c4a651a377531cf9388055f32a0e

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili ka reaguar për vendimin e Kolegjit Zgjedhor ditën e sotme, i cili la në fuqi 30 qershorin.

Vasili përmes një postimi në rrjetin e tij social, nuk është kursyer aspak me vendimin e Kolegjit, duke e cilësuar atë zero dhe idiot.

Ai ironizon duke u shprehur se “Kolegji zgjedhor vendos edhe për tredhjen qenve të rrugës po ja kerkoi Babloku”, duke iu referuar kryeministrit Rama.

Komenti i plotë:

Kolegji zgjedhor vendos edhe per tredhjen qenve te rruges po ja kerkoi Babloku!!

Babloklokezit e kolegjit zgjedhor ose anetaret e estrades rilindase mund te vendosin pa frike edhe per tredhjen e qenve te rruges po jua kerkoi Babloku.

Sot dhane nje vendim hiç, zero dhe idiot per ca zgjedhje qe nuk ekzistojne.

Ndaj cdo ceshtje qe te keni o njerez qe nga konflikti per riparimin e murit te ëc,dhunen ndaj maceve,tredhjen e qenve te rruges etj cojuani ketyre idioteve se japin vendim keta boll t’jua kerkoje Babloku.

Më shumë

spot_img