Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Nuk përmbahet Papa Françesku, i bën ‘like’ fotos së një tjetër modeleje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

463c97341b9e1d0a136a20330eeef338

Një tjetër modele ka tërhequr vëmendjen e Papa Françeskut.

Ky i fundit ka pëlqyer foton e publikuar në rrjetet sociale të Margot Fox.

Fotoja e modeles në Instagram me pëlqimin e Papës është shprërndarë kudo në rrjete sociale duke u bërë virale.

Pasi ka marrë ‘pëlqimin’ nga Papa modelja nuk e ka fshehur entuziazmin e saj, teksa ka shpërndarë postimin ku ka marr pëlqimin e Papës dhe ka shkruar në të “Papa pëlqeu foton time?”

Kjo nuk është hera e parë ku Papa pëlqen një foto të një modelje, pasi më parë ka ai i ka bërë ‘like’ modeles 27-vjeçare, Natalija Garibo.

Screenshot_13.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img