Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Nuk paguhem për t’i lëpirë BY**ËN miletit”, plas debati në studio, Laert Vasili i drejtohet Robert Aliajt: Ti bën estradë dhe paguhesh me çeqe të larta

spot_img

Lajme të ngjashëm

486eb8ac660b44eef364d31079ccfe39

Më shumë

spot_img