Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Nuk ndalet Youtube-ri britanik, pas Arta Nitajt, publikon foto dhe video të një tjetër modeleje shqiptarë në shtrat me…(Foto- Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Duket se “YouTube-ri” britanik Teddy Grey s’ka ndërmend të ndalet dhe vijon të hedhë akuza të rënda ndaj modeleve shqiptare.

Teddy Grey, i cili komenton shpesh në kanalin e tij projekte muzikore të artistëve shqiptarë, ka publikuar ditën e djeshme në llogarinë e tij zyrtare në Instagram disa statuse, mesazhe ku e akuzon Nitajn se kërkon 5 mijë euro për një natë, ndërsa sot hedh akuza ndaj modeles Arta Elezajt.

Ai ka publikuar sot foton e Elezajt në shtrat me një mashkull teksa shkruan: “Me sa duket, të gjitha këto ‘figura publike’ janë në të njëjtin kategori prostitutash”.

Kujtojmë që dje ai publikoi foto +18 të Arta Nikajt si dhe një bisedë ku një shqiptar ankohej se kishte paguar shumë shtrenjtë (5 mijë euro) për një natë me modelen e njohur.

Më shumë


spot_img

spot_img