Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Nuk ndalet Enca Haxhia, habit me deklaratën: Do të thoja më puth b*thën, por…

spot_img

Lajme të ngjashëm

c637499091635deba986a74ce4df5082

Kemi parë gjithmonë se çdo deklaratë apo dalje publike e saj shkakton tërmet në mediat rozë.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Enca Haxhia, e cila ia del gjithmonë ta mbajë të gjithë vëmendjen nga ajo.

Edhe ditën e sotme ajo nuk është ndalur me provokimet dhe me shprehjet e saj epike.

Këngëtarja ka publikuar një foto tejet sensuale me një fustan rozë mbas trupit, ndërsa ka dhënë një mesazh.

‘Do të thoja më puth b*thën, por e di që do të pëlqente’, shkruan këngëtarja krahas fotos duke i habitur edhe njëherë ndjekësit.

vgfxcfj.png

SFfh'.png

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img