Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Nuk ndalet Aurela Hoxha, publikon VIDEO me bikini

spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja Aurela Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Aurela është shumë aktive në rrjetet sociale dhe publikon shpesh foto dhe video të ndryshme duke i ndarë me miqtë.

Së fundmi modelja ka tërhequr vëmendjen me një video të publikuar në Instagram.

Teksa të gjithë tentojnë të veshin rroba të trasha, Aurela na sjell disa momente nga pushimet e saj, teksa shihet e veshur me bikini.

View this post on Instagram

solo cuando llueve… @aurelahoxhaswim

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img