Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Nuk ndalen tërmetet, ja sa ballësh ishte i fundit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3f1c83171e94e563215a0e7e7c0e5fd1

Vijojnë tërmetet në vendin tonë.

Një tjetër ka lëkundur, Durrësin dhe Tiranën.

Sipas të dhënave nga Instituti Europian i Sizmiologjisë, tërmeti i orës 9:05 minuta ishte 3.5 ballësh i shkallës rihter.

Tërmeti është ndjerë në të gjithë Shqipërinë e Mesme, ndërkohë sërish epiqendra ka qenë në Durrës.

TERMET.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img