Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Nuk ndalen shqiptarët në Itali, 23-vjeçari kapet me kokainë më vlerë 150 mije euro

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 23-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi iu gjet një sasi e konsiderueshme kokaine në makinën e tij.

Sipas informacioneve të bëra publike nga autoritetet italiane mësohet se shqiptari identiteti i të cilit ende nuk dihet kishte fshehur tek dera e makinës së tij një shkop kokainë me peshë rreth një kilogram me vlerë monetare 150 mijë euro.

Gjithashtu pas kontrollit të mjetit të tij, policia bëri dhe kontrollin e shtëpisë së tij ku iu gjet sasi të tjera kokaine dhe materiale paketimi. Ai u dërgua në burgun e Brescia-s dhe hetimet vazhdojnë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img