Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Nuk mund të gjuash një 60-vjeçar," plas debati mes Fatjonit dhe Meritonit në BBV

Shkruar nga Newsbomb
"Nuk mund të gjuash një 60-vjeçar," plas debati mes
Një debat me tone të larta ka ndodhur së fundmi mes Fatjonit dhe Meritonit, dhe shkak është bërë Gazi. Ky i fundit është ankuar se banorët e grupit e kanë vënë në lojë, kur atij i duhej të shkonte në banjo. Fatjoni nga ana tjetër pretendon se nuk ka treguar mungesë respekti ndaj askujt dhe i kërkon Gazit që të mos e trajtojë si plehër. Mes këtij debati ka ndërhyrë Meritoni, i cili i drejtohet Fatjonit duke i thënë që nuk mund t’i flasë në atë formë një 60 vjeçari. Pjesë nga debati  Fatjoni: Ik tani, qarkullo, mos më bëni viktimin. Për moshën tani doni ju ta cilësoni. Sa e respektoj unë për moshën nuk e respekton askush këtu, por ikni tani. Meriton: Më vjen keq që nuk ka reaguar ekipi i tij... Fatjoni: Ekipi i tij duhet të reagonte kur ia bënë atë. Meriton: Nuk duhet me marr një letër më gjuajt një 60 vjeçar... Fajoni: Hajt qarkullo tani, hajt. Lëre mos tani, mos na bëj viktimën që të kapësh Prime. Meriton: Ska lidhje, e keni bërë këtë Prime. Më vjen keq që nuk e kisha pritur nga ti. Fajoni: ik vazhdo tani. Qarkullo.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese