Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Nuk merrem vesh me burrin’, 33-vjeçarja i kërkon këshillë, Rudina Dembacaj: Ndarja është super zgjidhje, lëre urgjent!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b2ef8a8076d9d6fccef0868118a2238d

Rudina Dembacaj si shpeshherë ka zhvilluar një mini-intervistë në Instastory, duke lënë të lirë ndjekësit të pyesin për çfarë kanë më shumë kuriozitet.

Një fanse e saj 33-vjeçare e ka pyetur se si duhet të veprojë pasi nuk merret vesh me burrin dhe ai s’e kupton për asgjë. Rudina i ka thënë që të luftojë, por nëse nuk ecën ta mendojë dhe ndarjen si një zgjidhje.

Screenshot_8.jpg

Një tjetër ndjekëse e ka pyetur nëse ia vlen të jetosh më dikë që të ofendon dhe moderatorja ia ka prerë shkurt: Lëre urgjent!

Screenshot_9.jpg

Dembacaj njihet për karakterin e saj të fortë dhe të drejtpërdrejt. Ajo i ka dhënë fund martesës me ish-bashkëshortin e saj Aleks me të cilin ka dhe një vajzë, Viktorian, dhe para pak muajsh kurorëzoi dashurinë me ish-deputetin Mark Frroku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img