Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Nuk më njeh, më ka harruar”, momenti që përloti shikuesit kur Olta takoi të birin në BBV

Shkruar nga Newsbomb

Olta ka vendosur të heqë dorë nga gara e saj në Big Brother. Vendimi i saj ishte i papritur për banorët e shtëpisë dhe publikun gjithashtu.

Ajo ka shprehur mungesën e djalit dhe shpesh ka pasur gjendje të rënduar emocionale.

Ajo ka thënë se para se të jetë lojtare e Big Brotheri-t, është nënë dhe familja për të është gjëja më e shenjtë.

Pas kësaj Olta ka takuar të birin në dhomën e surprizave duke krijuar një moment plot emocione.

“Nuk më njeh, më ka harruar”, ishin fjalët e Oltës mes lotësh.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese