Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

“Nuk më lejon t’i shijoj gjërat në këtë moshë”, Mozzik zbulon çrregullimin nga i cili vuan prej kohësh

spot_img

Lajme të ngjashëm

Problemet me shëndetin mendor janë kthyer një ndër shqetësimet kryesore për njerëzit ditët e sotme.

Jeta aktive, presionet e njëpasnjëshme janë disa nga shkaktarët kryesorë të probleme me shëndetin mendor.

Të shumtë janë ata personazhe të famshëm të cilët vuajnë nga këto probleme dhe e gjitha pasi janë “non stop” nën vëzhgim nga publiku.

Listës së personazheve të famshëm të cilët vuajnë nga këto shqetësime, i është sht uar edhe Mozzik. Së fundmi, reperi përmes disa postimeve në rrjetet sociale ka rrëfyer se prej kohësh vuan nga ankthi.

Mozzik ka zbuluar se nuk ka mundur që t’i shpëtojë këtij çregullimi, i cili është bërë shqetësues për miliona njerëz në të gjithë botën.

 “Është e trishtë sepse ankthi nuk më lë t’i shijoj gjërat aq sa duhet në këtë moshë. Le të themi se dhe ankthi im ka ankth”, shkruhet në disa postime që ka shpërndarë reperi.

217617420 3063871180509824 4496098396427339431 n

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img