Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Nuk më dyshime, Sheila konfirmon lidhjen me Kledin, shfaqen së bashku…(FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy ish-banorët e “Big Brother Albania VIP”, Sheila Haxhiraj dhe Kledi Hysa janë komentuar shumë për një lidhje të mundshme mes tyre.

Sheila ka postuar disa herë foto me Kledin, duke ngritur dyshime se dyshja ka filluar një hisori dashurie. Ata u njohën brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” , aty ku filloi miqësia mes tyre.

Së fundmi kënëgtarja ka postuar një foto, ku shfaqet me Kledin dhe duken shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Në foton e publkuar nga Sheila nuk mungojnë komentet pozitive të miqve të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img