Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Nuk më dyshime! Konfirmohet dasma e Rudinës dhe Markut, zbulohet data, vendi dhe ftesa e martesës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rudina Dembacaj është një ndër emrat më të përfolur në media dhe herë pas here deklaratat e aktores shkaktojnë jo pak bujë.

Gjatë javëve të fundit në qendër të vëmendjes kanë qenë planet e saj për mastesë me Mark Frrokun dhe për të githë ju që ishin në merak për ditën, aktorja sapo ka zbuluar datën, orën dhe të gjitha detajet e kësaj dite të rëndësishme.

Ka qenë vetë Rudina ajo e cila ka ripostuar në “InstaStory” ftesën e martesës së saj, ku kemi mësuar se dasma me Mark Frrokun do të zhvillohet në datën 1 tetor të këtij viti.

“Me bekimin e fëmijëve tanë Viktoria, Leonard, Erta dhe Mara dëshirojmë të kurorëzojmë dashurinë tonë përpara Zotit, familjarëve dhe miqve që na gëzojnë jetën!

Ndaj do të ishim të lumtur t’ju kishim në festën tonë të paharrueshme, ditën e premte, 01.10.2021, ora 19:00.

Lutem konfirmimin tuaj sa më herët”, shkruhet në ftesën e dasmës së Rudinës dhe Markut.

Screenshot 1 38
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img