Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Nuk mburrem!” E listuar krah kryeministrit Rama, Arbana Osmani mbetet e befasuar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme u tha se moderatorja Arbana Osmani dhe kryeministri Edi Rama janë personazhet më të ndjekur në mediat sociale.

Lidhur me këtë lajm së fundmi ka reaguar dhe vetë Arbana. E emocionuar ajo falenderon të gjithë fansat për dashurinë dhe suportin që i japin.

“Nuk mburrem, por u jam falënderuese të gjithëve për dashurinë dhe suportin”, ka shkruan Arbana në Instastory.

Kujtojmë se Arbana Osmani ka rreth 860 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa kryeministri Rama ka rreth 1,5 milion ndjekës në Facebook.

Screenshot 1 17
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img