Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Nuk mbajti premtimin për dorëheqje, Partia Socialiste: Të hënën nisin procedurat për të nxjerrë në pension Ilir Metën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla thotë se të hënën do të nisin procedurat për shkarkimin e Presidenit Ilir Meta.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai shkruan se “ja të mbarojë procesin i numërimit dhe t’ia bëjmë gati letrat e pensionit”.

 “Me Baba Dridhe Liken çuditen vetëm ata që s’e kuptojnë akoma që i ka lëshuar përllumbat përfundimisht! Askush s’ka pritur të mbajë fjalën për dorëheqjen! Po ja të mbarojë procesin i numërimit dhe t’ia bëjmë gati letrat e pensionit, të pijë raki me çifteli me Saliun ke azili Lalzit,” shkruan Balla.

Lexo edhe: Ilir Meta nuk jep DORËHEQJEN! Paralajmeron rikthimin në krye të LSI në 24 korrik 2022: Votat u tjetërsua

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img