‘Nuk marr dot frymë!’, personi i mbetur nën rrënoja kërkon ndihmë me mesazhe (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 19:58 30-10-2020 ‘Nuk marr dot frymë!’, personi i mbetur nën rrënoja kërkon ndihmë me mesazhe (FOTO)

Tërmeti tragjik që goditi Turqinë ditën e sotme, deri më tani ka shkaktuar 12 viktima dhe qindra të plagosur.

Mediat turke kanë publikuar një shkëmbim mesazhesh të një burri që mendohet se ka ngelur nën rrënojat e një ndërtese dhe është duke kërkuar ndihmë.

mesazhi.png

Në mesazhe dallohet paniku dhe ankthi i personit, teksa i dërgon vendndodhjen mikut të tij. Ekipet e shpëtimit po vazhdojnë kërkimet për gjetjen e trupave nën rrënoja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk ka armëpushim në Kaukaz, Azerbajxhani shkatërron 2 sisteme raketore të Armenisë
Ndodh në Kinë! Ndërtesa 5 katëshe 'shkulet' nga themelet dhe 'nis të ecë' (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0096678733825684
array(1) { ["section"]=> string(93) "nuk-marr-dot-fryme-personi-i-mbetur-nen-rrenoja-dergon-mesazh-duke-kerkuar-ndihme-foto-225838" }