Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Nuk lë vend për imagjinatë, prezantuesja zhvishet pas ndeshjes së derbit (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Triumfi 3-0 në derbin ndaj Romës ka dërguar në delir tifozët dhe mbështetësit e Lazios që kanë gjetur mënyrat më të veçanta për të festuar.

Një nga ato që ka bërë më shumë përshtypje ka qënë prezantuesja italiane, Anna Falchi. Pasi e ndoqi nga shkallët e stadiumit “Olimpico”, 46 vjeçarja ka zgjedhur të publikojë një foto nudo, teksa shkruan:

“Për ne lacialët është një mbrëmje e paharrueshme. Po ju përshendes me këtë fotografi, duke mos iu lënë vend për imagjinatën. Po fle vetëm dhe pa bluzën time. “-shkruan Falchi.

lll.jpg

Më shumë