Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Nuk kishte vendosur maskë, policët nxjerrin zvarrë burrin nga autobusi (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3cc7e4a7850d2dc298133070a74f36f7

Banorët e Filadelfias janë shfaqur të zemëruar pasi një video tronditëse po qarkullon në rrjet.

Filmimet nga qytetarët tregojnë disa policë që tërheqin zvarrë dhe nxjerrin me forcë një burrë nga autobusi, pasi ky i fundit nuk kishte vendosur maskë, shkruan dailymail.

Ngjarja ka ndodhur të premten (10 prill) në orën 08:25 të mëngjesit dhe ka tërhequr vëmendjen e mediave.

27072478-8210355-image-a-8_1586612160347.jpg

Video e parë e shpërndarë nga sindikata tregon një mbikëqyrës të SEPTA-s që zbaton rregullat. “Nëse nuk keni maskë nuk mund të hipni në autobus”, deklaron ai.

Më pas në videon tjetër duken policët që e tërheqin burrin prej këmbësh dhe e nxjerrin jashtë me forcë.

27072484-8210355-image-a-14_1586612216750.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img