Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Nuk kishte ndodhur asnjëherë më parë, caktohet vendi ku do të mbahet Kongresi i PS-së

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtunën e 12 qershorit, në ditëlindjen e 30-të të Partisë Socialiste, është vendosur të mblidhet Kongresi i Jashtëzakonshëm.

PS do të paraqesë vizionin për Shqipërinë 2030 dhe angazhimet kryesore të programit qeverisës. Kongresi do të mbahet në orën 17:30 dhe socialistët duket se kanë zgjedhur stadiumin “Air Albania”.

Kjo do të jetë hera e parë që në arenën e futbollit do të mbahet një organizim i tillë. Shpërndarja e ftesave për delegatët e Kongresit ka nisur dhe gjithçka duket gati.

kongresi i partise 770x384 1

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img