Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

“Nuk kisha eksperiencë”, Fjoralba Ponari tregon si i ftuari e ngacmoi sek*ualisht në prapaskenë: S’dija si të sillesha, kam qarë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

603a66ae2c7c03221556a31a41d7a4c4

Moderatorja Fjoralba Ponari ka treguar pasditen e djeshme se kur drejtonte emisionin “Top Arena”, një i ftuar në prapaskenë e kishte ngacmuar seksualisht.

Në “E Diell”, Fjoralba ka treguar se e kishte përjetuar shumë keq atë ngjarje.

“Kur kemi qenë ne te ‘Top Arena’, ku ka qenë eksperienca e parë e vërtetë e imja televizive. Nuk kisha eksperiencë, nuk dija si të sillesha në momente të caktuara dhe kam patur një personazh të ftuar që ishte pa filtra, gati gati në prapaskena gjëja shkoi në ngacim s*ksual.

Pas kësaj kam marrë në telefon Ervin Kurtin, kam qarë me kokërr të lotit. Pa i thënë askujt, kisha vendosur që të largohesha nga Top Arena, ka shumë që shkelin mbi gjemba, por do ia marrësh dorën. Ka qenë Ervini që më ka nxjerrë në shina”, ka thënë Fjoralba.

Më shumë

spot_img
spot_img