Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

“Nuk ke burrëri”, Berisha i përgjigjet Bashës: O besëprerë nuk të dalin as 10 jetë që të bëhesh burrë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur deklaratave të kreut të PD-së, Lulzim Bashës, i cili e konsideroi këtë të fundit si një person që nuk ka burrëri, si dhe komunist të vjetër, i cili është gati të “thërrmojë edhe fëmijën e tij politik”.

Si kundërpërgjigje Berisha thotë se kryedemokrati Basha është një njeri besëprerë, të cilit sipas tij “nuk i dalin as 10 jetë për t’u bërë burrë”.

“Burri ka vertet 1 jete me u korit por besprerit nuk i dalin as 10 jete te behet burre!”, shkruan Berisha në Facebook.

Më shumë
spot_img
spot_img