Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

“Nuk kam pjerdhur për armiq”, shpërthen Myslim Murrizi: Hipokritët dhe servilët vjen një ditë dhe tentojnë të bëhen kafshues të k….

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka “shpërthyer” në një postim në rrjetet sociale, ndaj atyre që thotë se i ka bërë “armiq” pasi ka thënë të vërtetën.

Ai thotë se është krenar për qëndrimet e tij prej 30 vitesh, teksa shton se nuk ka pjerdhur as për armiqtë e krijuar.

Murrizi shton se “vjen një ditë kur hipokritët dhe servilët e pështirë nga lëpirës bëhen kafshues të k….rahut ose dorës që kanë puthur e lëpirë gjithë jetën”.

Postimi i Murrizit:

Thenie BRILANTE qe nuk kane nevonje per shpjegim

Sa KRENARE jam me qendrimet e mia prej 30 vitesh dhe qe nuk kam pjerdhur per “ armiq” qe kam krijuar nga thenia e te VERTETES

Hipokritet dhe servilet e peshtire, vjen nje dite qe nga lepiresa te menderes, tentojne te behen kafshues te k…. rahut ose dores qe kane puthur e lepire gjithe jeten

Ehhhhh sa e shtrenjte eshte LIRIA, por vleren ja dine vetem ATA qe e kane shijuar LIRINE

Per fat te keq ne kete vend dhe kete shoqeri, shume pak njerez kane qene te LIRE

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img