Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
27 °
Mar
21 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Nuk kaloi as në 10-she, Soni Malaj reagon ashpër pas Këngës Magjike: T’ua lëshoja GLASËN ca njerëzve…

spot_img

Lajme të ngjashëm

496741410b3be0698335f74a7905e2a8

Këngëtarja Soni Malaj nuk e ka kapërdirë dot faktin që kënga e saj nuk mundi të hynte as në 10-shen e më të mirëve në finalen e këngës Magjike.

Soni u prezantua me baladën “Shije Tradhtie” por që mesa duket, pa sukses.

“Ndonjëherë mendoj sikur të isha zog, që të fluturoja lart në qiell… dhe t’ua lëshoja glasën ca njerëzve”, shkruan këngëtarja në instagram, siç duket, mesazh për kolegët që s’e votuan.

Screenshot_12.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img