Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

“Nuk ka shërim”, Britney Spears tregon se vuan nga dëmtimi i nervit në tru

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me famë botërore Britney Spears përmes llogarisë së saj në Instagram zbuloi për 41 milionë ndjekësit e saj se ka pësuar dëmtim të nervit në anën e djathtë të trupit .

40-vjeçarja foli për problemet e saj shëndetësore, ndërsa ndau një tjetër video të saj duke kërcyer. Ajo tregoi se sëmundja e saj nuk ka shërim dhe se mpirja e trurit i ka ndikuar edhe tek gjumi.

Bndër të tjera ajo ka streguar se ky dëmtim shkaktohet nga nga mungesa e oksigjenit në tru.

“Unë po kërcej në kohë tani… po … dëmtim nervor në anën e djathtë të trupit tim … nuk ka shërim veç Zotit, mendoj. Dëmtimi i nervave ndonjëherë shkaktohet kur nuk merrni oksigjen të mjaftueshëm në trurin tuaj… truri juaj fjalë për fjalë mbyllet… blah bla bla histori e vjetër… në atë vend nuk po merrja frymë… dëmtimi nervor bën që pjesët e trupit tuaj të mpihen” tha ajo ndër të tjera teksa shfaqet duke kërcyer.

Më shumë


spot_img

spot_img