Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Nuk ka më dyshime, kjo foto i thotë të gjitha, Tuna dhe Patrisi janë bashkë me pushime dhe nuk e “luan topi”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Që Tuna dhe Patrisi janë bashkë nuk e “luan më as topi”. Ka qenë vetë Tuna ajo e cila ka shuar çdo dilemë lidhur me lajmet e fundit mbi të.

Gjatë këtyre ditëve disa story nga vende të njëjta janë postuar në llogaritë e çiftit dhe ne me të drejtë filluam të aludojmë që ata janë rikthyer përsëri pranë njëri-tjetrit.

Mesa duket aludimet tona nuk kanë qenë të gabuara pasi Patrisi dhe Tuna ka vendosur vërtet ti japin dhe një mundësi martesës së tyre, sidomos tani që janë bërë prindër për herë të dytë.

Sot këngëtarja ka postuar një video në të cilën shihen Patrisi, mesa duket çifti kanë bërë paqe dhe po shijojnë pushimet së bashku me dy vogëlushët e tyre.

214851371 200252332104641 3495498888832885800 n

Më shumë

spot_img
spot_img