Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Nuk ka më dyshime, Fifi zbulon për herë të parë gjininë e bebit

Shkruar nga Newsbomb
Nuk ka më dyshime, Fifi zbulon për herë të parë
Fifi është shtatzënë dhe do të bëhet nënë për herë të parë. Ishte vetë këngëtarja ajo e cila dha lajmin e bukur, mirëpo deri më tani u kujdes më së miri që askush mos e kuptonte gjininë e bebit. Së fundmi, ka qenë përsëri vetë Fifi ajo e cila përmes një postimi në “Instagram”, ka zbuluar gjininë e bebit. Përmes dy fotove mjaft të bukura me partnerin e saj, Adisin, këngëtarja shkruan se do të sjellë në jetë një djalë, duke e bërë bashkëshortin e saj baba të dy djemve. “Mami Fifi po e ben Babi @adispatushi me çun prap “, shkruan Fifi.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese