Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Një ditë pas fitores Rama shkon në qendrën e vaksinimit, të moshuarit e presin me lot në sy: Suksese o bir

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ditë pas shpalljes së fitores së zgjedhjeve të 25 prillit, kryeministri Edi Rama dhe ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu nuk kanë humbur kohë dhe po vazhdojnë me vaksinimin masiv të qytetarëve.

Ata kanë shkuar në sheshin “Skëndërbej” për të vëzhguar nga afër rifillimin e procesit të vaksinimit për të moshuarit.

Kryeministri është pritur me lot dhe  gëzim nga të moshuarit të cilët nuk kanë nguruar ti urojnë suksese për fitoren.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img