Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Nuk ka “ilaç” për sëmundjen e vjetër, Shqipëria e pëson dhe humb në fund

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka përfunduar ndeshja mes Shqipërisë dhe Sllovakisë në “Selman Stërmasi” me rezultatin 2-3. Pjesa e parë përfundoi me rezultatin 1-0 në favor të kuqezinjëve.

Ndeshja ishte me rezultatin 2-1 deri në minutën e 80, ndërsa më pas Sllovakia shënoi dy herë, duke shtangur kuqezinjtë.

albsig

Shqipëria prej disa ndeshjesh ndëshkohet në fund të takimit, por mesa duket trajneri Bushi nuk e ka gjetur “ilaçin” e kësaj “sëmundjeje”.

Shqipëri U-21 – Sllovaki U-21 2-3 (Manaj 45′, 52′; Spalek 48′ , Dimun 80′, Mraz 87′)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img