Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nuk ka hatërmbetje mes Stefi Priftit dhe Aurela Gaçes, darkojnë së bashku

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fc252a1f4cb5be3b1f2408bc837c0d59

Një koment i bërë nga këngëtari Stefi Prifti ditën e djeshme ku shprehej se vetëm kënga e vëllait të tij, Endrit, meritonte të shpallej fituese në “Kënga Magjike 2015”, të linte përshtypjen se kjo ishte edhe një kritikë për mikeshën e tij, Aurela Gaçen, që u rendit e parë në këtë festival.

Por, mesa duket mes Aurelës dhe vëllezërve Prifit nuk ka hatërmbetje dhe është vetë Stefi ai që ka publikuar këto foto, ku ata shihen të darkojnë së bashku.

“Me shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. Gëzuar të gjithëve”, shkruan këngëtari.

Lexo edhe: Stefi Prifti i pakënaqur me fitoren e Aurela Gaçes: Keni gabuar, ky rast shumë antiprofesional

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img