Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Nuk ka fletë votimi, Bradasheshi ende në pritje, s’ka nisur procesi i votimit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej dy orësh në Shqipëri ka nisur procesi i votimit, por nuk ka ndodhur e njëjta gjë në Bradashesh të Elbasanit.

Burime për media bëjnë me dije se në Bradashesh nuk ka nisur procesi i votimit, pasi ka mungesë të fletave të votimit.

Më herët zëdhënësja e KQZ Drilona Hoxhaj, tha se në të gjithë vendi vijon procesi dhe se nuk ka asnjë problem sa i përket materialeve zgjedhore.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img