Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Nuk janë hotelet e larta të Tiranës, zbuloni se ku ka qëndruar ylli me famë botërore Dua Lipa (Foto)

Shkruar nga Newsbomb

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa qëndroi për dy ditë në Tiranë, ku pasi mori nënshtetësinë shqiptare dhe mbajti një koncert elektrizues në mbrëmje të natës së Pavarësisë, që numëroi më shumë se 200,000 pjesëmarrës.

Këtë herë, Dua ka drekuar në një prej hoteleve më të veçantë dhe luksoz të kryeqytetit, që mirëpret njerëz nga bota e biznesit, politikës por edhe show-bizit. Bëhet fjalë për “The Crown Botique Hotel & Spa”.

Hoteli super luksoz me spa, bar dhe restorant të cilësisë me katër yje, me vendndodhje përballë me Parlamentin e Shqipërisë. Ndërkohë, përsa i përket akomodimit, Dua ka zgjedhur The Plazza Hotel Tirana. 

The Crown Boutique Hotel and SPA The Crown Boutique Hotel and SPA

“Nder i madh që kishim sot në The Crown Tirana artisten e shqiptare me famë botërore Dua Lipa”, shkruan Hoteli në faqen zyrtare në Instagram, teksa shpërndan edhe një foto të këngëtares në ambientet e hotelit.

Mesa duket, për pritjen e këngëtares në "The Crown" është kujdesur reperi shqiptar Noizy, pasi vetë stafi i hotelit shpreh mirënjohjen ndaj tij në një postim në Instagram.

[gallery ids="649154,649155,649156"]

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese