Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

“Nuk jam përshtatur”, Tan Brahimi largohet nga shtëpia e Big Brother

Lajme të ngjashëm

Tan Brahimi ka vendosur që të largohet përfundimisht nga shtëpia e madhe e Big Brother Vip Albania.

Prej disa ditësh Tani ka shprehur dëshirën se do që të largohet nga BBV, por pas bisedave me banorët e tjerë ka ndryshuar mendim.

Në “prime”, në dhomën e rrëfimit Tani u shpreh se dëshiron të dalë, pasi nuk është përshtatur aspak në shtëpi. Më pas ai u përshëndet me banorët, por të kthyer në familjen e tij.

Sonte në shtëpinë e madhe do të futen 6 banorë të ri, ku deri më tani kanë hyrë 3, Sabiani, Antonela dhe Jori Delli.


Më shumë