Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Nuk iu lejua hyrja në target për shkak të letrave të pasakta, shqiptarët kërcënojnë stafin dhe autoritetet

spot_img

Lajme të ngjashëm

34 personave iu është refuzuar hyrja në target në Hoek van Holland pasi nuk i kishin letrat e sakta.

Mediat e huaja bëjën me dije se dy shqiptarët që ndodheshin mes personave që iu refuzua hyrja në target kanë regauar ashpër teksa në mënyrë agresive kanë kërcënuar autoritetet dhe stafin.

Mësohet se shqiptarët identiteti i të cilëve nuk është bërë me dije janë arrestuar dhe shoqëruar në polici, ndërsa personat e tjerë pas verifikimeve u lejuan të futeshin.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img