Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Nuk ishte në takimin e PS-së, RAMA justifikon mungesën e tij: Po hedhim në letër ligjin për KÇK-në, tani në Ohër (MESAZHI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Brenda nëntorit fillon furtuna mbi foletë e krimit dhe korbat e KÇK-së. Tani për Ohër, ku nisin sot takimet për marrëveshjet e bashkëpunimit rajonal dhe nesër bëhet mbledhja e radhës ku janë ftuar të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor + partnerët europianë të nismave rajonale

Kur dal përditë ‘’pse del përditë?’’ pse del përditë, kur s’dal ca ditë ‘’çfarë ka që s’del përditë?’’, historia e vjetër ‘hip se të vrava zbrit se të vrava’. Sot e kam nisur ditën me grupin e punës për Ligjin Special kundër krimit të organizuar+masat kundër KÇK që po finalizohen në letër.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img