Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Nuk ishin në ditëlindjen e të birit, Robert Berisha shtang publikun: Tunën NUK dua ta takoj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mes shumë thashethemesh se përse asnjëri prej tyre nuk ishte prezent në ditëlindjen e fëmijëve respektivë, Robert Berisha ka thënë më në fund të vërtetën e marrëdhënies me kunatën e tij Tunën.

Berisha ka thënë se ai nuk do të takohet me Tunën, duke shtuar se problem nuk qëndron me Norën, por me të. Ai ka thënë se kunata e tij është ajo që ka probleme me të gjithë estradën dhe jo gruaja e tij.

Sakaq këngëtari ka shpjeguar njëherë e mirë se përse nuk mund të marrë pjesë në asnjë festë familjare të të vëllait.

Me Tunën as nuk dua që të takohemi. Nuk e di, për Patrisin dhe Tianin edhe jetën e jap. Të mbarojnë një herë e mirë këto thashetheme, Nora me asnjë artist në estradën shqiptare nuk ka pas problem. Tuna është ajo që me krejt estradën ka problem. Të gjithë janë gabim vetëm ajo e ka mirë. Unë i kërkoj falje Patrisit që nuk ishim në ditëlindjen e Tian dhe nuk do kemi mundësi të shkojmë në asnjë ditëlindje të familjes së tij, për shkak të Tunës”, ka thënë Roberit në emisionin e Rudina Magjistarit.

Më shumë

spot_img