Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Nuk ikën pa provuar qebapat e Kosovës! Dua Lipa poston foto nga pushimet, shijon në maksimum ushqimin tradicional

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dua Lipa po shijon pushimet së bashku me familjen dhe të dashurin e saj Anwar Hadid në bregdetin shqiptar.

Këngëtarja ka postuar vazhdimisht foto dhe momente nga ditët e qëndrimit të saj në Shqipëri dhe Kosovë.

Së fundmi këngëtarja ka postuar në Instastory dy foto, ku tregon se nuk mund të ikte pa provuar qebapat e Kosovës.

228462342 344826270698913 4035498240759993415 n

“Qebapa direkt nga Kosova”, ka shkruar Dua në foton që shpërndan në rrjetet sociale.

228485985 257573205868760 5027961038318743182 n

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img