Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

‘Nuk i vajti në dhomë për të luajtur me letra’, mamaja e Ronaldos sulmon vajzën që e akuzoi për përdhunim

spot_img

Lajme të ngjashëm

8b469e123a4414ba2955a4fb5eb14a29

Është përfolur shumë në media futbollisti Christiano Ronaldo, për akuzat e përdhunimit të ish-modeles amerikane Kathryn Mayorga.

Së fundmi ka qenë mamaja e futobllistit, Dolores Aveiro ajo e cila ka reaguar ashpër ndaj 34-vjeçares dhe ka mbrojtur Cristianon.

Në një intervistë për mediat portugeze mamaja e yllit të futbollit tha se ka besim te djali i saj, teksa akuzoi Kathryn Mayorgan se nuk i kishte shkuar në dhomë për të luajtur me letra.

‘Unë e njoh djalin tim. Kam besim te djali im kur bëhet fjalë për atë që ka ndodhur. Kur ajo shkoi atje, nuk vajti për të luajtur me letra’, është shprehur Aveiro.

Më shumë

spot_img