Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nuk i rezistoi dot temperaturave të larta, foto e Biden me akullore në dorë bën “namin” në rrjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mesa  duket temperaturat e larta kanë bërë që presidenti, Biden të shijojë një akullore dhe ky moment sigurisht nuk mund ti shpëtonte paparacëve.

Gjatë një vizite në Cleveland ku mbajti një fjalim për rimëkëmbjen ekonomike Biden është ndalur për një akullore.

Një nga reporterët të cilët ndodheshin aty e pyeti Presidentin se çfarë kishte porositur dhe Biden pa hezituar i’u përgjigj: Akullore me copa çokollate.

Kjo foto e Biden ka bërë xhiron në të gjitha portalet dhe të shumtë kanë qenë ata opozitarë të cilët e kanë cilësuar këtë zhurmë të madhe mediatike për asgjë.

Kujtojmë se Biden së fundmi morri vendimin për të zgjeruar hetimet për origjinën e pandemisë së Covid-19 dhe se shumë shpejt do të botonte rezultatet e hetimit 90-ditor.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img