Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Nuk i mbajtën frenat e makinës, çifti i bashkëshortëve përfundojnë në lumë

spot_img

Lajme të ngjashëm

79e4705308bc8ce274851bbf315b45f7

Aksidentohet një çift të moshuarish në Fier.

Mësohet se dy të moshuar ishin duke parkuar makinën tip “Benz”, në momentin që ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në lumë.

Burri, që ishte edhe drejtuesi i mjetit nuk ka mundur të mbajë frena dhe automjeti i tyre ka rrëshkitur në lumin e Gjanicës.

Fatmirësisht raportohetr se çifti i të moshuarve nuk janë lënduar, ndërkohë policia ka shkuar në vendngjrje dhe po mundohen të nxjerrin mjetin.

Më shumë

spot_img