Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Nuk i lanë të hynin në lokal se ishte plotësuar kapaciteti i lejuar, shqiptarët rrahin rojet e sigurimit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane, pasi kanë dhunuar rojet e sigurisë të një lokali.

Bëhet me dije se në pranga kanë rënë dy shqiptarë të moshave 23 dhe 22 vjeç.

Personat në fjalë dhunuan rojet e sigurisë së një lokali, pasi këta të fundit nuk i lejuan të futeshin brenda për shkak të arritjes së kapacitetit maksimal të lejuar në klub, masa të marra për shkak të Covid-19.

Të rinjtë shqiptarë debatuan fillimisht me fjalë derisa konflikti degradoi dhe në përplasje fizike.

Menjëherë ka ndërhyrë policia dhe ka bërë të mundur arrestimin e shqiptarëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img