Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Nuk i heq sytë nga vajza me bikini, në mes të Dubait Sara kap “mat” Ledrin duke e “tradhtuar”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar. 

Që prej bërjes publike të lidhjes së tyre fansat kanë vlerësuar dashurinë, kujdesin dhe respektin që çifti tregojnë për njëri-tjetrin.

albsig

Së fundmi ata së bashku me vogëlushen Poem Blu janë nisur drejt Dubait për disa ditë pushimi. Mirëpo, këto ditë pushimi po “shfrytëzohen” më së miri nga ana e Ledrit. Duke qenë se është në Dubai, dielli, temperaturat përvëluese, rëra e nxehtë edhe vajzat me bikini janë në horizont dhe mesa duhet nuk kanë mundur t’i shpëtojnë as syrit të Ledrit.

Këtë moment e ka hedhur në InstaStory dhe në videon e publikuar nga vetë ai në fund shihet Sara teksa e ka kapur “mat” dhe duket tepër e “nervozuar”.

UPS! Epo..pas këtij momenti Ledri e ka punën “pisk”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img