Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Nuk i dha postin që kërkonte, polici vë në plan skenarin e hakmarrjes ndaj shefes, një shqiptar e ndihmon (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një punonjës i policisë lokale të Trezzanos në Itali është arrestuar ditën e sotme, pasi akuzohet se vendosi drogë në makinën e shefes së tij.

Mediet italiane raportojnë se e gjitha kjo ndodhi për shkak të zemërimit, pasi sipas pretendimeve të tij, shefja nuk e kishte ngritur në detyrë 43 vjeçarin Salvatore Furcin.

albsig

Ai kishte fituar në një konkurs të drejtën për t’u emëruar shef trafiku në një qytezë tjetër pranë Milanos, në Corbetta, por që shefja e tij Lia Vismara i kishte dhënë vleresime negative gjatë periudhës së provës.

Si shenjë hakmarrje polici në bashkëpunim me shqiptarin Mariglen Memushi, vendosën disa doza kokaine në makinën e shefes Lia Vismara.

Pas zbulimit të skenarit dhe ankesës së Lia Vismaara, policia arrestoi italianin dhe shqiptarin Memushi, të cilët ndodhen në paraburgim dhe pritet të njihen me masën e dënimit, lëshuar nga gjyqtarja e Milanos Anna Magelli.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img